تفاهم نامه همکاری بین موسسه جامعه نگاران برنا و کوچینگ ویز فرانسه

در راستای گسترش آموزش مهارت های کوچینگ و ارائه خدمات کوچینگ فردی، گروهی و سازمانی از طریق تامین نیروی انسانی متخصص و همچنین برگزاری رویدادها و همایش های مرتبط در جنوب و جنوب شرقی کشور، شرکت گوهر خرد ایرانیان (کوچینگ ویز) و موسسه مطالعات اجتماعی جامعه نگاران برنا تفاهم نامه همکاری منعقد نمودند.

‎امروزه پیچیدگی روابط انسانی و کاری، حل تعارضات درون سازمان ها و عارضه یابی مسائل حوزه کار و انسان، یکی از ضرورت های جوامع مدرن است. و کوچینگ به عنوان رویکرد نوین به انسان و سازمان به بررسی این پیچیدگی ها می پردازد و اهرم یاری رسان مدیریت منابع انسانی شده است. این تفاهم نامه با هدف ایجاد نگاهی تازه در حوزه منابع انسانی و افزایش سطح رضایت نیروی کار و بازدهی کسب و کارها منعقد گشته، باتوجه به شرایط استان کرمان به عنوان بهشت معادن ایران و افق های پیش روی صنایع امید است با بهره گیری از توان نیروی های متخصص این حوزه شاهد تغییرات نوینی در توسعه انسانی شهر کرمان باشی

کوچینگ ویز ایران آکادمی مورد تأیید فدراسیون بین المللی کوچینگ ICF است که تاکنون افتخارهمراهی با برندهای بسیاری از جمله ایرانسل، داروسازی عبیدی، شرکت کوبل، گروه زرین، گروه مپنا، علی بابا، بانک شهر و … را داشته است.

از همین نویسنده ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *