گیاهان

گیاهان آپارتمانی بهانه ای برای زیباشدن محیط اطراف

روزبیرون بردن گیاهان آپارتمانی
بهانه ای برای زیباشدن محیط اطراف

اگر به مناسبت های موجود در تقویم نگاهی بیندازید روزهای عجیبی به چشمات میاید مثل روز ” بیرون بردن گیاهان آپارتمانی “.

ممکن است این کار را عجیب بدانید. طبق گزارش سایت 365روز شاد: در این جشن گیاهان به بیرون از خانه برده می‌شوند و صاحبانشان دوستان پر برگ خود را به همسایگان و علاقه مندان به گیاهان نشان می‌دهند. ایده این کار برای دریافت نور طبیعی بیشتر است. در این روز نکاتی در مورد شیوه های نگهداری گیاهان به یک‌دیگر می‌گویند زیرا مراقبت از گیاهان آپارتمانی دشوار است و نیاز به آموزش و انتقال تجربه ها دارد.

با این حال، مهم است که به یاد داشته باشیدکه این کار نیازمند مسئولیت است و این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنیدکه آن‌ها همه چیز‌هایی را که برای یک زندگی کامل و سالم نیاز دارند در اختیار دارند. حتی در جلسه مشاور تربیتی به منظور بالابردن حس مسئولیت پذیری برای نوجوانان ؛ نگهداری از گیاه از جمله پیشنهادات موثر است.
این روز خاص به مردم کمک میکند محیطی سالم برای گیاهان آپارتمانی خود فراهم کنند.

شما می‌توانید گیاهان آپارتمانی خود را برای کمی هوای تازه به بیرون منتقل کنید. اما توجه کنید که آن‌ها را به‌تدریج با نور زیاد روبروکنید . زیرا نور خورشید در خارج از منزل در مقایسه با آنچه که در داخل دریافت می‌کنند بسیار پر نور‌تر و قدرتمندتر است، حتی گیاهانی که در آفتاب کامل رشد می‌کنند به زمان کمی برای سازگاری به نور بیرون از منزل نیاز دارند. حتی این روز می‌تواند بهانه ای برای تعویض گلدان‌ها باشد، گلدان ها باید متناسب با رشد و اندازه گیاه باشد تا گیاه فضای بیشتری برای تنفس و رشد داشته باشد.اگر صاحب یک گیاه آپارتمانی نیستید، این روز زمان مناسبی برای خرید آن است زیرا امروزه بسیاری از مردم به گیاهان به عنوان حیوانات خانگی خود نگاه می‌کنند.
با تشکر از پیج
the_t2_agency
.10and10gardencentre

از همین نویسنده ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *