انجمن بانوان کارآفرین آذربایجان غربی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از استانداری آذربایجان غربی، نادر صادقی ظهر یکشنبه در نشست بانوان کارآفرین استان، با اشاره به فعالیت تعدادی از بانوان استان در حوزه‌های تجاری و اقتصادی استان، این فعالیت را ستود و اظهار کرد: بانوان کارآفرین استان الگویی مؤثر بر دیگر بانوان استان هستند چرا که توانسته اند در کنار مسئولیت‌های زندگی نقش خود ا در تحقق برنامه‌های اقتصادی کشور ایفا کنند.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری دستگاه‌های اجرایی استان با بانوان کارآفرین و حل مشکلات آنان، گفت: استانداری تمامی تلاش خود را در حمایت از این بانوان کار آفرین انجام می‌دهد و امیدواریم با رفع موانع پیش رو شاهد حضور تعداد بیشتری از بانوان استان در عرصه‌های اقتصادی و کارآفرینی باشیم.

صادقی همچنین با اشاره به برخی از مشکلات بانوان کارآفرین در تولید و عرضه محصولات تولیدی خود اظهار داشت: ایجاد سیستم‌های مدیریت زنجیره تأمین در روند طراحی، تولید و فروش محصولات تولید و آشنایی بیشتر با نیازهای بازار در فعالیت‌های اقتصادی ضروری است.

در این جلسه که به همت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ترتیب یافت، بانوان کارآفرین مسائل و مشکلات اقتصادی خود را مطرح کردند و مدیران کل حاضر در جلسه ضمن استماع آنها دستورات لازم برای حل آنها را صادر کردند.

از همین نویسنده ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *